Lyssna på sidan Lyssna

Kontaktlista

Lokalvårdare:
Enoksson Marinete 070-090 74 52
E-post marinete.enoksson@arvika.se
Slertman Katrine 070-256 77 61
E-post katrine.slertman@arvika.se
Ståhlberg Ulla 070-273 08 19
E-post ulla.stahlberg@arvika.se

Vaktmästare:
Al Khalil Tarek
Tfn 0570-818 79
Mobil 070-191 88 67
E-post tarek.al-khalil@arvika.com

Fastighetsskötare:
Norell Leif
Tfn 070-310 71 30
E-post: leif.norell@arvika.se

Skolsköterska:
Johansson Lena
Tfn 0570-818 81
Mobil 070-225 34 22
E-post lena.johansson@arvika.se

Skolkurator:
Midböe Moa 
Tfn 0570-818 64
mobil 076-110 7565
E-post moa.midboe@arvika.se


Special pedagoger:
Jansson-Borg Lisa
Tfn 073-041 8461
E-post lisa.borg@arvika.se

Grenhage Annika
Tfn 0570-819 67
Mob 070-190 78 50
E-post annika.grenhage@arvika.se

Östberg Linda
Mob 070-190 76 69
E-post linda.ostberg@arvika.se

Socialpedagog:
Sjögren Camilla
Tfn 073-077 69 84
E-post camilla.sjogren@arvika.se

Studie- och yrkesvägledare:
Arne Linda
Tfn 0570-818 75
Mob 070-190 77 81
E-post linda.arne@arvika.se


Lärare och annan personal:

Agnarsson Mats
Speciallärare
Tfn 0570-818 80
E-post mats.agnarson@arvika.com

Al Eed Ranyeh
Studiehandledare arabiska
Tfn 0570-818 80
E-post ranyeh.al.eed@arvika.com

Andersson Britt
Lärare sva
Tfn 0570-818 77
E-post britt.andersson@arvika.com

Andersson Lena
Lärare Spa
Tfn 0570-818 80
E-post lena.andersson@arvika.com

Andersson Maud
Lärare Ty/Sva
Tfn 0570-818 77
E-post maud1.andersson@arvika.com

André Cecilia
Lärare En/Sp
Tfn 0570-818 80
E-post cecilia.andre@arvika.com

Andrésen Ola
Lärare Idrott/ So
Tfn 0570-818 80, 0570-818 17
E-post ola.andresen@arvika.com

Arnell Johan
Lärare So
Tfn 0570-818 77
E-post johan.arnell@arvika.com

Bengtsson Anna-Karin
Lärare Studierum 55
Tfn 070-3859646
E-post anna-karin.bengtsson@arvika.com

Berg Emanuel
Elev assistent
Tfn 0570-818 80
E-post emanuel.berg@arvika.com

Bergholm Lars-Göran
Lärare So
Tfn 0570-818 90
E-post lars-goran.bergholm@arvika.com

Bergström Alexander
Lärare Idrott och hälsa
Tfn 0570-818 80
E-post alexander.bergstrom@arvika.com

Boström Ann-Catrine
IT-ansvarig/ IKT pedagog
Tfn 0570-818 80
Mobil 072-508 87 86
E-post ann-catrine.bostrom@arvika.com

Breitholtz Lasse
Skolvärd
Tfn 0570-818 80
E-post lasse.breitholtz@arvika.com

Buréus Emma
Lärare Musik
Tfn 0570-819 89
E-post emma.bureus@arvika.com

Dagerbäck Tomas
Lärare Id/Bi
Tfn 0570-818 92, 0570-818 17, 0570-818 80
E-post tomas.dagerback@arvika.com

Eckman Camilla
Lärare
Tfn 0570-818 80
E-post camilla.eckman@arvika.com

Engqvist Karl
Lärare So
Tfn 0570-818 80
E-post karl.engqvist@arvika.com

Engström Katrin
Lärare ma/no
Tfn 0570-818 80
E-post katrin.engstrom@arvika.com

Engstrand-Gustafsson Karin
Lärare Hem och konsumentkunskap
Tfn 0570-818 82
E-post karin.engstrand-gustafsson@arvika.com

Eriksson Anna
Lärare Ma/Fy
Tfn 0570-818 80
E-post anna.eriksson@arvika.com

Eriksson Pär-Eric
Lärare Sv/So
Tfn 0570-818 80
E-post per-eric.eriksson@arvika.com

Forsman Ann-Sofie
Skolvärdinna
Tfn 0570-818 73
E-post ann-sofie.forsman@arvika.com

Gabrielsson Joel
Lärare tk/ma
Tfn 0570-818 92
E-post gabrielsson.joel@gmail.com

Gustafsson Cecilia
Lärare Bild
Tfn 0570-818 80
E-post cecilia.gustafsson@arvika.com

Gustafsson Hanna
Lärare Musik
Tfn 0570-819 89
E-post hanna.gustafsson@arvika.com

Hansson-Böe Louise
Lärare eng
Tfn 0570-818 80
E-post louise.hansson-boe@arvika.com

Hedling Anna-Karin
Lärare Sv/En
Tfn 0570-818 90
E-post anna-karin.hedling@arvika.com

Ideljung Cecilia
Elevassistent
Tfn 0570-818 80
E-post cecilia.ideljung@arvika.com

Jansson Kerstin
Lärare ma/no/sv
Tfn 0570-818 80
E-post kerstin.jansson@arvika.com

Johansson Anders
Lärare Ma/No
Tfn 0570-818 92
E-post anders.johansson2@arvika.com

Johansson Anna-Märta
Lärare Ma/No
tfn 0570-814 55, 818 80
E-post anna-marta.johansson@arvika.com

Johansson Thomas
Lärare Träslöjd
Tfn 0570-818 74, 0570-818 80
E-post thomas.johansson@arvika.com

Karlsson Ann-Sophie
Lärare sv/ty
TFn 0570-818 80
E-post: ann-sophie.carlsson@arvika.com

Karlsson Emma
Lärare bd/sv
Tfn 0570-818 80
E-post emma.karlsson@arvika.com

Kleinert Jörgen
Skolvärd
Tfn 0570-818 80
Mobil 070-351 65 92
E-post jorgen.kleinert@arvika.com

Larsson Anneli
Lärare Fr/En
Tfn 0570-826 21
E-post anneli.larsson@arvika.com

Lauridsen Åsa
Lär ma/no
Tfn 0570-818 90
E-post asa.lauridsen@arvika.com

Lindblom Marcus
Lärare ma/no
Tfn 0570-818 92
E-post marcus.lindblom@arvika.com

Ljunggren Karl
Lärare Ma
Tfn 0507-818 92, 818 80
E-post karl.ljunggren@arvika.com

Lundquist Nadja
sv/en lärare
Tfn 0570-818 80
E-post nadja.lundquist@arvika.com

Lönnfjord Jan
Lärare Sv/So
Tfn 0570-818 80
E-post jan.lonnfjord@arvika.com

Nilsson Camilla
Lärare
Tfn 070-3859646
E-post camilla.nilsson@arvika.com

Norlander Mia
Lärare Textil slöjd
Tfn 0570-818 80
E-post mia.norlander@arvika.com

Olsson Anneli
Lärare Hem och konsumentkunskap
Tfn 0570-818 82, 818 80
E-post anne-li.olsson@arvika.com

Sagvik Rasmus
Lärare spa/eng
Tfn 0570-818 80
E-post rasmus.sagvik@arvika.com

Olsson Catrin
Lärare Ma/bi/ke/fy/tk
Tfn 0570-814 55, 818 80
E-post catrin.olsson@arvika.com

Skoog Cajsa
Lärare förberedelseklass
Tfn 0570-818 77
E-post cajsa.skoog@arvika.com

Sundin Göran
Lärare Träslöjd
Tfn 0570-818 74, 0570-818 80
E-post goran.sundin@arvika.com

Sundström Britta
Lärare Ma/Textilslöjd
Tfn 0570-818 90, 818 80
E-post britta.sundstrom@arvika.com

Söderqvist Malin
Lärare sv/eng
Tfn 0570-818 80
E-post malin.soderqvist@arvika.com

Tindefjord Norlander Anna 
Lärare sv/sva/idh
Tfn 0570-818 80
E-post anna.tindefjord-norlander@arvika.com

Tjärnestig Camilla
Lärare Sv/So
Tfn 0570-818 80
E-post camilla.tjarnestig@arvika.com

Tobiasson Karin
Lärare Ma/No
Tfn 0570-814 55, 818 80
E-post karin.tobiasson@arvika.com

Örnberg Lena
Lärare Ma/No
Tfn 0570-818 92, 818 80
E-post lena.ornberg@arvika.com


Sidansvarig:

Maria Uppvall Fors









Sidan uppdaterad: 2019-10-07
Kontakta oss